Mūsu draugi, biedri, sadarbības partneri

Biedrība "Dižvanagi"

Biedrības 'Dižvanagi" galvenie mērķi ir veidot un realizēt bērnu ar īpašām vajadzībām rehabilitācijas un socializācijas programmas Liepājas pilsētā un Grobiņas novadā, veidot atbalsta sistēmu ģimenēm, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, un veicināt sabiedrības izpratni un toleranci par dažādām atšķirīgām cilvēku grupām. Šie mērķi ir izvirzīti, lai īstenotu biedrības misiju - bērnu ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā, kam ir pakārtotas arī visas Biedrības aktivitātes.

Suņu viesnīca un skola "Imidžs D"

 

Firma „Imidžs D” piedāvā:


Suņu skolu;

Suņu viesnīcas pakalpojumus;

Suņu staidzināšanu pēc pasūtījuma;

Izstāžu grūmingu un hendlinga apmācību;

Uzvedības korekcijas nodarbības;

Elektrisko kakla siksnu un radio sētu īri;

 

 

Suņu skolā „Imidžs D” jūsu mīlulis iegūs pamatpaklausības iemaņas vecumā no 4-5 mēnešiem. Pēc pirmā līmeņa apgūšanas tiek piedāvāts pievērsties nopietnākiem treniņiem.
Sargsuņu šķirņu suņu īpašniekiem un citiem interesentiem tiek piedāvātas apsardzes mācības ar figurantu.

 

Suņu skola piedāvā arī hendlinga apmācības suņiem un viņu īpašniekiem. Jo 50% veiksmes izstādēs garantē labs hendlings – māksla izstādīt un pēc iespējas labāk parādīt tiesnesim ringā konkrētās šķirnes suni.

 

Pirms izstādēm daudzām suņu šķirnēm ir nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Nereti jāpielieto dārga un specifiska kosmētika. Dažādu suņu šķirņu grūminga noslēpumus un nepieciešamo kosmētiku pārzina „Imidžs D” speciālisti.

 

Suņu viesnīcā „Imidžs D” jūsu mīlulim tiek garantēts komforts, laba pārtika, pastaigas un rotaļas ar sugas brāļiem. Drošā, mūsdienīgā vidē, pieredzējušu kinologu uzraudzībā jūsu suns mierīgi pārdzīvos Jūsu prombūtni un priecīgs sagaidīs atgriešanos.

 

Kontakti:

+371 29249581

+371 20215001

Латвия, Лиепая

marija@kernel.lv